Відгуки про компанію КнигоЛюб
- Марія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергей Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий третій і четвертий том цієї серії. Чекаю на п'ятий том. Коли з'явиться замовлю в цьому магазині. Швидка відправка і якісне пакування. Рекомендую
- Тетяна В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександра С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юра Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Павло Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Аліна Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер,книга)
- Ігор К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово. Швидко відправлено, якісно упаковано, книги не пошкоджені. Дякую і рекомендую.
